AV. ÖMER AÇIKEL

SARIKAYA Belediye BAŞKANI

Sarıkaya Belediye Başkanı Av. Ömer Açıkel 

Sarıkaya ilçesi Selimli Köyü nüfusuna kayıtlı olan Av. Ömer Açıkel, 1980 yılında Yozgat’ta doğdu. Sırasıyla Atatürk İlköğretim Okulu, Yozgat Anadolu Lisesi ve Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ ni bitirdi. 2004 yılında serbest avukat olarak çalışmaya başlayan Av. Ömer Açıkel, 2011 yılında MHP Sarıkaya İlçe Başkanı seçildi ve devamında MHP Genel Merkezi Üst Kurul Delegesi seçildi. 30 Mart 2014 yılında yapılan mahalli idareler seçimlerinde Sarıkaya Belediye Başkanı seçilen Av. Ömer Açıkel 2019 yılı mahalli idareler seçimlerinde de yeniden Sarıkaya Belediye Başkanı seçilmiştir. Evli olan Av. Ömer Açıkel Önder Alp ve Mehmet Tuğşad adlı iki çocuk babasıdır.

TAYİNİ ÇIKAN HAKİM VE SAVCILARA VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

TAYİNİ ÇIKAN HAKİM VE SAVCILARA VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ
Yazdır / Tarih: 2019-07-03

Belediye Başkanımız Av. Ömer Açıkel ilçemizden tayini çıkan Cumhuriyet Savcısı Süleyman Deveci, Cumhuriyet Savcısı Oğuz Saylam, Hakim Hatice Uzgel ve Hakim İsmail Vural’ın onuruna verilen veda yemeğine katıldı.
Mehmetoğulları Termal Otelde düzenlenen veda yemeğine Belediye Başkanımızın yanı sıra Kayamakam Yasin Özcan, Boğazlıyan Başsavcısı Murat Şahin, ilçemizde görev yapan ve yeni tayin olan Hakim ve Savcılar ile birlikte siyasi parti temsilcileri ve kurum müdürleri katıldı.
Kendilerine gösterilen ilgiden duydukları memnuniyetleri dile getiren savcı ve hakimler yemeği düzenleyenlere teşekkür etti.
Program, protokol üyeleri tarafından tayinleri çıkan hakim ve savcılara plaket ve hediyelerinin verilmesiyle sona erdi.